blog image 1398/1/11

سرویس بهداشتی

بزرگنمایی دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک

سرویس بهداشتی از مکان های مهم خانه است که توجه کمتری به دکوراسیون آن میشود. خانه های کوچک امروزی فضای کمتری برای سرویس بهداشتی دارند به همین منظور باید با راهکارهایی این فضا را بزرگتر جلوه داد. در این مطلب شما را با ترفندهایی آشنا میکنیم که بتوانید از طریق آن دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک را بزرگتر جلوه دهید.

به طور کلی سرویس بهداشتی یکی از مهجورترین نقاط فضای داخلی هر خانه ای محسوب می شود. اما امروزه اهمیت فضای سرویس بهداشتی و طراحی آن کمتر از سایر فضاهای داخلی منزل نمی باشد. یکی از پر اهمیت ترین طراحی ها در سرویس بهداشتی طراحی حمام و دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک می باشد که می توانید با ترکیب متریال ها و استفاده از عناصر و بافت های متفاوت دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک خود را منحصر به فرد طراحی کنید. برای اینکه با دکوراسیون های سرویس های بهداشتی ایرانی بیشتر آشنا شوید با این مطلب ما همراه باشید.

 

ترفندهایی برای بزرگنمایی سرویس بهداشتی کوچک

انتخاب رنگ در دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک

 

مهم نیست فضای سرویس بهداشتی شما تا چه حد کوچک است با انتخاب رنگ مناسب و منحصر به فرد می توانید کوچک بودن فضا را کمتر نشان دهید، البته توجه داشته باشید انتخاب رنگ شما باید ساده و ملایم باشد. همان طور که می بینید در این دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک از کاشی های آبی رنگ ایرانی استفاده شده است که انتخاب این کاشی ها در کنار زمینه ی سفید موجود در فضا و رنگ سفید روشویی تضاد خوبی را ایجاد کرده است.

دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک

انتخاب آینه در سرویس بهداشتی کوچک

یکی از قدیمی ترین ترفندهایی که با کمک آن می توانید هر فضایی را بزرگتر از آنچه که هست نشان دهید استفاده از آینه می باشد. توجه داشته باشید که با استفاده از آینه در دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک خود می توانید به سادگی فضای خود را دو برابر کنید.

فضای وان در حمام و سرویس بهداشتی کوچک

 

استفاده از وان و جکوزی یکی از مواردی است نیاز به فضایی نسبتا بزرگ دارد، اما شما می توانید با انتخاب وان جکوزی های طراحی شده برای سرویس بهداشتی های کوچک از این وسیله ی بی نظیر برای منزل خود استفاده کنید و حمام دلچسب تری را تجربه نمایید.