blog image 1398/1/11

متریال های بازسازی

لمینیت

آغشته ای از خورده های چوب و چسب که روی آن لایه ای از پلاستیک فشرده پرس می شود متریالی که باعث به وجود آمدن حس گرمی در فضا می شود. 

قرنیز ها لمینیت ها را دور تا دور قاب می گیرند این کار باعث زیباتر دیده شدن هر چه بیشتر لمینیت ها می شود اغلب اوغات قرنیز ها را هم رنگ لمینیت ها انتخاب می کنند اما قرنیز ها با تفاوت رنگ هم باعث زیبایی هرچه تمام تر لمینیت ها و قرنیزها می شود.

کاغذ دیواری ها

کاغذ دیواری ها در ابتدا نقاشی های دیواری بودند که کل سطح یک دیوار را میپوشاندند و در ابتدا طرح های ساده تری داشتند اما به مرور زمان پیشرفت کردند و با طرح ها و جنس های مختلف با هم آمیخته شده و کاغذ دیواری های متفاوت و جدیدی طراحی شدند.

آشنایی با نحوه نصب متریال های معرفی شده در دکوراسیون و بازسازی

نحوه نصب لمینیت ها به این صورت است که لبه های آنها (کلیک) در هم چفت می شوند اما باید بدانیم که در کنج ها و محل هایی که به دیوار ها میرسد باید دستگاه هایی برش مناسب وجود داشته باشد وبه فردی ترجیحا حرفه ای جهت نصب نیازمندیم.

نحوه نصب قرنیزهای مناسب لمینیت به این صورت است که شما باید دستگاه فارسیبرداشته باشید و بعد از برش هلس مناسب برای اندازه دیوارها و ایجاد زاویه 45 درجه در کنج و محل اتمام دیوار ها باید به پشت قرنیز ها چسب آکواریوم بزنید و آنها را با میخ ریز ( اسکا) که با فشار هوای فشرده ، شی مورد نظر فیکس و محکم می شود سفت کرد.

نحوه نصب کاغذ دیواری

کاغذ دیواری ها باید در دمای مناسب حدود 25 درجه سانتی گراد نصب شوند پشت آنها را باید با چسب مخصوص پوشاند و بعد از روی دیوار قرار دادن باید روی انها را با کاردک به آرامی کشید تا روی دیوار فیکس شوند و حباب ها خارج شوند.

از دیگر متریال های مورد استفاده جهت بازسازی و دکوراسیون داخلی دیوار پوش ها هستند.دیوار پوش ها از جنس های مختفی ساخته می شوند،مثل الیاف گیاهی که از باقی مانده گیاهان خورد شده یا قالب گرفتن متریال های ساختمانی نظیر گچ یا سیمان یا حتی از جنس فلزات ساخته می شوند بیشتر دیوار پوش های سه بعدی قابلیت جذب صدا را دارند و این یکی از بزرگترین مزیت های آنهاست دیوارها را به طور کامل میتوان با دیوار پوش ها تغییر داد ،آنها معولا رنگ پذیر هستد و بعد از مدتی می توانید به رنگ های تیره تر روی آهن ها را دوباره رنگ کنید.